منظومه نگاران وب

منظومه نگاران وب یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هولدینگ منظومه نگاران است که به مجموعه‌های بزرگ فعال در حوزه گردشگری راهکارهای اختصاصی تجارت الکترونیک ارائه می‌کند. این شرکت کار خود را از سال 1395 آغاز کرده و راهکارهای جامعی برای فروش B2B، رزرو تور، هتل، پرواز و حسابداری را تحت عنوان نرم افزار رزرواسیون Basis Fly در اختیار گردانندگان تور، آژانس‎های مسافرتی و فعالان حوزه گردشگری قرار می‌دهد تا بتوانند بدون دغدغه بازاریابی موثر خود را در فضای وب پیش ببرند.

نرم افزار رزرواسیون Basis Fly در بین سه نرم افزار رزرواسیون مطرح کشور قرار دارد. این پلتفرم با بکارگیری جدیدترین ابزارهای تجارت الکترونیک دغدغه مدیران شرکت‌های گردشگری را برطرف می‌کند تا روی کار فروش و گسترش خدمات خود متمرکز شوند.

روند شکل گیری شرکت

بیسیس فلای در ابتدا به عنوان یکی از پروژه‌های هولدینگ منظومه نگاران شکل گرفت و خدمات تجارت الکترونیک مورد نیاز فعالان صنعت گردشگری را در اختیار آن‌ها قرار می‌داد.

بعد از مدتی خدمات این مجموعه از سطح طراحی وب سایت به انواع خدمات متنوع مورد نیاز شرکت‌های حوزه گردشگری برای تجارت الکترونیک ارتقا یافت.

تیم توسعه در فرآیند تحقیق بازار به این نتیجه رسید که در بازار جای یک پلتفرم جامع خالی است. تا آن زمان شرکت‌هایی در این حوزه کار کرده بودند اما به نظر می‌رسید رویکرد آن‌ها نسبت به آنچه در دنیا در حال انجام بود، قدیمی به نظر می‌رسید.

هولدینگ منظومه نگاران با توجه به نیاز بازار تصمیم گرفت به صورت تخصصی وارد این حوزه شود و شرکت «منظومه نگاران وب» با هویتی مستقل تاسیس شد.

بستر فنی قوی، ابزار و زیر ساخت‌هایی که در مجموعه منظومه نگاران وجود دارد، کمک کرد این شرکت وب به سرعت مراحل رشد را طی کند و ظرف مدت یک سال نسخه اولیه پلتفرم Basis Fly عرضه شد که استقبال خوب بازار را به همراه داشت.

شرکت وب در حال حاضر مشغول رایزنی با همسایگان ایران برای فروش این خدمت است. به دلیل ارتباط گسترده کشور با همسایگان انتظار می‌رود با آن‌ها همکاری خوبی داشته باشیم. بسیاری از شرکت‌های گردشگری خارجی تمایل دارند بر بستر این پلتفرم خدمات خود را ارائه کنند تا شرکت‌های ایرانی بتوانند از محصولات گردشگری آن‌ها راحت‌تر استفاده کنند.

خدمات

کلیه خدمات این شرکت بر بستر سرویس ابری SaaS)) ارایه می‌شود و به این ترتیب مدیران هر ساعت از شبانه روز که اراده کنند و از هر کجای دنیا که مایل باشند می‌توانند ضمن نظارت بر عملکرد کارکنان، به گزارش‌های فروش و حسابداری دسترسی داشته باشند.

ذخیره سازی اطلاعات این نرم افزار در بستر کلود صورت می‌گیرد و نیازی به تهیه سرور اختصاصی و هزینه اضافه نخواهد بود.

پوشش همکاری بین کسب‌وکارها به صورت B2B در این پلتفرم امکان پذیر است و همچنین ارتباط با مشتریان نهایی یا B2C را هم پوشش می‌دهد.

سرعت سرچ در این سیستم بسیار بالا است و نتایج جستجوهایی مثل تور، هتل و خدمات به سرعت در سایت قابل مشاهده است.

بستر بیسیس فلای قابلیت رشد و توسعه دارد و بر مبنای نیاز مجموعه‌های مختلف گردشگری می‌توان فیچر اختصاصی به صورت عملیاتی تهیه کرد و در اختیار شرکت‌ها قرار داد.

  • نام منظومه نگاران وب
  • نام دامنه www.basisfly.com
  • شماره تماس 021 - 88325011
  • ایمیل info@basisfly.com
  • آدرس مفتح جنوبی، پایین تر از سمیه، نبش کوچه واحدی، پلاک 2، واحد 2

مزایای بیسیس فلای

  • ارائه هوشمند گزارش‌های فروش و حسابداری
  • امکان تعریف تورهای چند نرخی
  • توانایی تعریف خدمات گشت، ترانسفر و ویزا
  • تعریف امکان رزرو بلیت یک طرف و دو طرفه
  • معرفی هتل‎ها و امکانات آن‌ها به همراه امکان رزرو هتل

تعداد 46 سایت توسط این شرکت طراحی واز محصول رزرواسیون استفاده می نماید

مشتریان

منظومه نگاران وب
منظومه نگاران وب
منظومه نگاران وب