منظومه نگاران نت

منظومه نگاران وب با تکیه بر زیرساخت‌های فنی قوی و امکانات سخت افزاری پیشرفته هولدینگ منظومه نگاران در سال 1372 کار خود را با هدف ارائه خدمات و محصولات حوزه تجارت الکترونیک برای کسب و کارهای B2B فعال در صنعت و ساختمان آغاز کرد.

این شرکت با دو محصول تخصصی «نمایشگاه» و «نماسایت» توانسته ضمن معرفی کسب‌وکارهای صنعت و ساختمان کشور در فضای وب، ضمینه ارتباط بیشتر کسب‌وکارها با یکدیگر و افزایش فروش آن‌ها را فراهم آورد.

معرفی محصولات

همانطور که قبلا هم اشاره شد منظومه نگاران وب دو محصول شناخته شده تخصصی در حوزه صنعت و ساختمان دارد که در اینجا به معرفی بیشتر آن‌ها می‌پردازیم:

نمایشگاه : سایت نمایشگاه اولین و شناخته شده ترین محصول این شرکت است که تحت عنوان نخستین وب‌سایت B2B کشور، وب سایت مناسبی برای معرفی کسب و کارها است که نگاه تخصصی به صنعت و ساختمان دارد.

نمایشگاه مجازی ایران در فضای وب به معرفی شرکت‌ها و کالا و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها می‌پردازد و به افرادیکه قصد ساخت و ساز دارند این امکان را می‌دهد که محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از بین شرکت‌های مختلف فعال در آن حوزه انتخاب کنند.

نمایشگاه بستر امن و مناسبی است که فروشندگان و خریداران می‌توانند به کمک آن به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

محصولات فنی ممکن است مشخصات و مختصات زیادی داشته باشند که مقایسه و تصمیم گیری درباره این محصولات را با دشواری و پیچیدگی‌هایی همراه می‌کند، سایت نمایشگاه به خوبی توانسته از پس این پیچیدگی‌ها بر بیاید.

نمایشگاه بستر لازم برای بازاریابی این کسب‌وکارها در فضای وب را فراهم آورده و برای شرکت‌هایی که تا پیش از این فرصت و امکان حضور در فضای وب را نداشته اند بستری امن و ساده فراهم آورده تا ضمن معرفی خود و محصولاتشان با چند گام ساده برای خود یک یا چند پایگاه اینترنتی داشته باشند. شرکت‌هایی هم که در گذشته در فضای وب حضور کمرنگی داشتند با کمک این محصول می‌توانند با قدرت بیشتر و حرفه‌ای‌تر به فعالیت خود ادامه دهند.

نما سایت : استقبال گسترده مشتریان از معرفی کالا و خدمات تخصصی حوزه صنعت و ساختمان در سایت نمایشگاه باعث شد «نما سایت» به عنوان یک محصول جدید برای عرضه خدمات تکمیلی تجارت الکترونیک برای فعالان این حوزه شکل بگیرد.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی تخصصی یکی از خدماتی است که در این مجموعه انجام می‌شود، وب‌سایت‌های طراحی شده در این مجموعه قابلیت اجرا به 16 زبان زنده دنیا را دارند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو«سئو» هم از دیگر خدماتی است که در این مجموعه به مشتریان ارائه می‌کند. «نما سایت» به صورت تخصصی امکان استخراج مشخصات محصولات صنایع، افراد و اماکن مختلف (اسکما) را برای درک بهتر موتورهای جستجو فراهم می‌آورد.

زیر ساخت ابری مجموعه منظومه نگاران به وب سایت‌های طراحی شده در «نما سایت» اجازه می‌دهد، دیتا بیس‌های بزرگ با قابلیت ارث‌بری و با امنیت بالا داشته باشند.

خدمات طراحی سایت این مجموعه به سرعت در حال گسترش است و حوزه‌های مختلف را در بر می‌گیرد.

 • نام منظومه نگاران نت
 • نام دامنه www.namasite.ir
 • شماره تماس 021-26400250-3
 • ایمیل Info@namasite.ir
 • آدرس تهران ,خیابان شریعتی، نرسیده به ظفر، پلاک 1292، واحد 3

خدمات

از آنجا که زیرساخت‌های فنی و تخصصی خوبی در این شرکت فراهم آمده، منظومه نگاران نت با تکیه بر ارزش‌های خود تلاش می‌کند با چابکی که در ساختار آن وجود دارد روز‌به‌روز خدمات جدیدتری را در اختیار کسب‌وکارهای علاقه‌مند به حضور در فضای تجارت الکترونیک قرار دهد.

بعضی از مهم‌ترین خدماتی که این شرکت به کارآفرینان و فعالان صنعت ارائه می‌دهد عبارت است از:

 • شناساندن کسب‌وکار در فضای اینترنت
 • معرفی مناسب محصولات و خدمات شرکت به علاقه‌مندان
 • جذب مخاطب با کمک طراحی گرافیکی زیبا و حرفه‌ای
 • مدیریت ساده پلتفرم و امکان به‌روزرسانی کالا، خدمات و قیمت‌ها
 • نگهداری حجم عظیمی از اطلاعات با کمترین هزینه بر بستر ابری
 • پشتیبانی قوی و همراهی شما در تمامی مراحل کار
 • بهینه سازی سایت و محصولات برای موتورهای جستجو تا بیشتر دیده شوند

تعداد 1560 سایت توسط این شرکت طراحی و از فروشگاه الکترونیک استفاده می نماید