هاستینگ

ارائه هاست ابری یکی از خدمات شرکت منظومه نگاران است. هاست این شرکت می‌تواند امکان میزبانی وب، پیکربندی و آماده سازی را به واسطه چندین سرور فراهم ‌کند که حجم وسیع بازدیدها را به راحتی پشتیبانی می‌کند. تمام تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی یک سرویس حرفه‌ای و امروزی میزبانی، مثل سرور، سوئیچ، ابزار شبکه و رنج IPاختصاصی در مالکیت منظومه نگاران قرار دارد و ترافیک مورد نیاز با همکاری چند دستاسنتر معروف تامین می‌شودکه کیفیت خدمات را تضمین می‌کند.

cloud hosting یا خدمات میزبانی ابری به مدیران سایت‌های پرترافیک کمک می‌کند مدیریت سرورها بدون نگرانی انجام شده و فرایند پاسخ به درخواست کاربران سریع‌تر اجرا شود.

ابتدا این خدمات برای سرویس دهی به کسب و کارهایی بود که مبتنی بر زبان اختصاصی BasisCore توسعه داده شده بودند. پس از آن برای پوشش وسیع‌تر بازار و خدمت دهی بیشتر به متقاضیان به سمتی حرکت کردیم که امروزه محصول CDN منظومه نگاران برای کسانی که از زبان بیسیس کور هم استفاده نمی‌کنند قابل استفاده است.

افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات از طریق CDN امکان پذیر است و شرکت‌ها برای دستیابی به عملکرد بهینه وب سایت‌ها اقدام به خرید این سرویس می‌کنند. در حال حاضر تهیه این سرویس از شرکت‌های معتبر داختلی امکان پذیر است.

شبکه تحویل محتوای ابری (CDN) منظومه نگاران سرویس جامعی است که برمبنای امکانات سخت افزاری شرکت و در دیتا سنترهای معتبر کشور نگهداری می‌شود.

درکنار خدمات هاستینگ منظومه نگاران خدمات تکمیلی مثل فروش دامنه، سرویس DNS و هر آنچه که هاست‌های امروزی برای تبدیل شدن به یک فضای ابری قابل اطمینان نیاز دارند فراهم آورده است.

برای ارائه خدمات جامع به اکوسیستم بیسیس کور ماژول‌های مختلفی که برای ساخت فروشگاه‌های اینترنتی یا ای کامرس‌های

(E-commerce) تخصصی‌تر احتیاج بوده که توسط متخصصان حرفه‌ای این مجموعه یا توسط دیگر علاقه‌مندان این حوزه توسعه داده شده و در اختیار کسب‌وکارها قرار داده شده است.

مجموعه‌هایی که سرویس هاست ابری خود را از منظومه نگاران تهیه می‌کنند و به ماژول‌های اختصاصی مثل ماژول فروشگاهی یا حسابداری هم نیاز داشته باشند می‌توانند ماژول‌های مورد نیاز خود را در غالب خدمات هاستینگ این مجموعه تهیه کنند.

منظومه نگاران نماینده رسمی NIC را در اختیار دارد و افراد می‌توانند به صورت شخصی و سازمانی نسبت به ثبت دامنه و هاست دلخواه خود اقدام کنند.

مزایای سیستم هاستینگ منظومه نگاران

سرویس امروزی و حرفه‌ای میزبانی وب

خدمات میزبانی ابری

مدیریت بدون استرس سرور

عملکرد بهینه وب‌سایت

بازیابی سریع اطلاعات

قابلیت استفاده CDN برای زبان‌های مختلف برنامه نویسی

قابلیت استفاده شخصی و سازمانی

قابل اطمینان بودن

قیمت مناسب

در دسترس بودن

مقیاس پذیری

پشتیبانی مناسب

کارایی مناسب

امنیت بالا