بیسیس کور

بیسیس کور یک اکوسیستم دیجیتال است که افراد و کسب‌وکارهای مختلف با آن تعامل برقرار کرده و به راه‌حل‌های خدمات میزبانی وب، دامنه و سرور و خرید هاست شده می‌پردازد. اکوسیستم بیسیس کور متشکل شده است از توسعه دهندگان نرم افزار مبتنی بر بیسیس کور، توسعه دهندگان ماژول‌های BC، شرکت‌های طراحی ای کامرس مبتنی بر BC، برنامه نویسان مستقل و تولید کنندگان محتوا.

زبان وب نویسی BasisCore

BasisCore یک زبان وب نویسی است که دو سطح سرور ساید و کلاینت ساید دارد. با فراگیری این زبان به سادگی می توان بسیاری از نیازهای توسعه وب سایت‌ها را بر طرف کرد.

یادگیری این زبان بسیار ساده بوده و افرادیکه HTML و CSS را بلد باشد به طور متوسط طی دو هفته می‌توانند آن را فرا بگیرند؛ در حالیکه یادگیری زبان‌هایی مثل PHP بسیار سخت است و زمان زیادی می‌برد. آکادمی بیسیس کور در ایران به صورت مستمر این زبان برنامه نویسی را با حضور اساتید مجرب به علاقه‌مندان آموزش می‌دهد.

این زبان کلود بیس است و وقتی قابلیتی به این زبان اضافه می‌شود، نرم افزاری که به وسیله این زبان نوشته شده به صورت اتومات به روز می‌شود و نیازی به صرف هزینه‌های زیاد به‌روزرسانی ندارد.

شرکت‌های مثل پی اچ پی در ایران نمایندگی رسمی ندارند که پاسخگوی مشکلات پیش آمده احتمالی باشند اما شرکت منظومه نگاران در ایران مستقر است و پاسخگوی سوالات و در خواست‌های اعضای اکوسیستم خواهد بود.

مزایا

توسعه وب سایت‌ها به ساده‌ترین شکل ممکن

امنیت بالا

استقلال مهندسی

یادگیری ساده زبان برنامه نویسی بیسیس کور

در دسترس بودن شرکت مبتکر BC در ایران

به‌روز رسانی اتومات

کاهش هزینه‌های فرصت

پاسخگویی مسئولانه و حقوقی

در اختیار داشتن بانک اسکماهای BasisCore

امکان نگهداری و تولید محتوا

امکان ذخیره سازی حجم گسترده اطلاعات